Witaj w Składzie Głównym

Witaj w Sklepie Skład Główny.
Skład Główny to przysłowiowy sklep z mydłem i powidłem. I tak trochę będzie: ciekawe książki, komiksy, bibeloty, rękodzieło. Prezentowane tu rzeczy są wynikiem słabości do wyszukiwania ciekawych przedmiotów oraz wnętrzarskiej pasji. Zaś dobór biblioteczki to po prostu efekt naszej rodzinnej przygody z książką od malucha, poprze starszaka, nastolatka po dorosłego, ale mającego coś w sobie z dziecka czytelnika.

Jeśli poszukujesz konkretnej książki lub bibelotu, zapytaj, może uda mi się zamówić interesująca rzecz specjalnie dla Ciebie.


czwartek, 27 czerwca 2013

Zmieniamy adresMoi Mili, długo mnie nie był, ale szybciutko się tłumaczę i powracam z nowymi wieściami. Ogłaszam otwarcie sklepu Skład Główny !!!
Dużo pracy za mną, ale to jeszcze nie koniec. Zapraszam Was na nową stronę , mimo, że nie wszystko jeszcze dograne, nie wszystkie produkty wprowadzone, ale już chcę się Z Wami podzielić moją radością. Pozostały mi do stworzenia podkategorie i szczególików, ale też liczę na Wasze uwagi, które pomogą mi rozwinąć to miejsce, by stało się miłe i atrakcyjne dla wszystkich.
Od roku prowadzę księgarnię i urozmaicam ją o dodatki wnętrzarskie. Do tej pory osoby zainteresowane mogły robić zakupy w Składzie Głównym na stronie w postaci bloga. Wiem, że nie było to wygodne, ale dziękuję wszystkim klientom za cierpliwość.

Skład Główny to miejsce, gdzie próbuję gromadzić różne rzeczy, na które często mamy ochotę, ale są w rożnych sklepach. Moja propozycja to zakupy w jednym miejscu i jeden koszt wysyłki lub jego brak, bo zakupy powyżej 200 zł premiowane są darmową wysyłką.
Gdybym musiała jeździć,  albo rozwozić towar chętnie bym to zrobiła busikiem, który widniej w logo sklepu! Ale tymczasem sprowadzam większość towaru dla Was ( i dla siebie) wiele bibelotów do domu, bez których nie potrafimy się obyć, za pomocą internetu.
Będą tutaj się pojawiać ciekawe książki związane z wnętrzem, gotowaniem. Dla dzieci chciałabym przedstawić parę sprawdzonych pozycji.
I oczywiście zawsze na stanie będzie tutaj komiks Skład Główny, który stał się inspiracją do nazwy sklepu.
 Serdecznie zapraszam!!! Z okazji otwarcia możecie dokonywać zakupów z %5 rabatem na hasło "dwadomy" do końca lipca. A już wkrótce przygotuję dla czytelników specjalny prezent.
                                                                   Pozdrawiam
                                                                     PinezkaAbażur szary z kokardą

55,00PLN


Abażur w kratkę z kokardą

55,00PLN


Abażur wiklinowy szary

69,00PLN


Abażur stelaż

36,00PLN


Stolik taca

180,00PLN

3 komentarze:

  1. Super :-) Ja już wypatrzyłam coś dla siebie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. I want to say thank to the blogger very much not only for this post but also for his all preceding efforts. ...
    ________________________
    American Actor HD Wallpapers

    OdpowiedzUsuń